Helia Invest OÜ

Internet, E-Pood, Rent

Avaleht

11:07 12.12.2014

HINNAKIRI!

HINNAKIRI (kehtiv alates 01.05.2015)

Arvutite rent

Vajadusel saame juurde rentida ka lauaarvuti, mis on eelseadistatud esitluste, filmide näitamiseks ja interneti kasutamiseks - Rendi hind 5 EUR/Tund, 15 EUR/Päev, alates 3 päevast 10 EUR/Päev. (Kui soov pikemaks ajaks rentida siis kirjutage oma soovist e-maili aadressile info@helia.ee.)

Vajadusel saame juurde rentida ka sülearvuti, mis on eelseadistatud esitluste, filmide näitamiseks ja interneti kasutamiseks - Rendi hind 5 EUR/Tund, 15 EUR/Päev, alates 3 päevast 10 EUR/Päev. (Kui soov pikemaks ajaks rentida siis kirjutage oma soovist e-maili aadressile info@helia.ee.)

Infoks

Võimalik tehnikat saata ka postiga, tehnika tagasisaatmise kulud rentijale tasub tehnika rentnik. Tehnika saatmisel postiga palun rentnikul oma üritusele sisse arvutada ka aeg mis kulub tehnika kohalejõudmiseks. nt. Kui homme on üritus ja täna saadetakse tehnika välja siis homseks see kindlasti kohal ei ole.

Vajadusel ka meie poolt tehnik kes tuleb ja toob vajalikud seadmed kohale ning paigaldab need üles. Tehniku töötunni hind 10 EUR/tund ning Läänemaalt välja sõites lisandub ka kilomeetri hind, milleks on 0,22 EUR.

Võta meiega kindlasti ühendust ja arutame läbi teie vajadused. Oma soovist kirjuta e-maili aadressile info@helia.ee.